חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
השירותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

השילוב בין עיצוב פנים לרהיטים נכונים

השילוב בין עיצוב פנים לרהיטים נכונים
מי מאיתנו לא חולם על בית מרהיב, בית המעוצב בטוב טעם ובו רהיטים ופריטי יוקרה ההופכים אותו לדבר אחד – מושלם עבורנו?. עד לפני מספר שנים רבים חשבו שעיצוב פנים לצד רהיטים יוקרתיים לבית הם נחלתם של עשירים, אך מגמה זו החלה להשתנות באופן דרמטי בשנים האחרונות וכיום כולנו יכולים (וצריכים) ליהנות מאפשרויות העיצוב הנהדרות הקיימות במסגרת עיצוב וחידוש מראה ביתנו. בדיוק על הנושא הנ"ל אנו נרחיב במאמר שלפניכם. בואו נתחיל!

כיצד הליך עיצוב פנים יהפוך להצלחה?
ברור לנו, אתם רוצים לקבל "תמורה מלאה בעד האגרה" וליהנות מהליך עיצוב פנים שיענה על כל הציפיות והקריטריונים שלכם, כמו לדוגמא: עיצוב התואם לטעמכם האישי, עמידה בתקציב ולוח זמנים, בחירת רהיטים בעלי מראה יוקרתי, עיצוב או הקמת גינה ושילוב של ריהוט גן יוקרתי ומפואר המתאים מבחינת צבעים וסגנון, הצלחת עיצוב חללים קטנים לצד מתן פתרונות עיצוביים לחללים קטנים וכיוצא מכך.
אז כיצד ניתן להבטיח הצלחה של כל הפרמטרים הללו? שאלה טובה.

הצעד הראשון – בחירת מעצב פנים. ברור לנו שיש כיום מגוון עצום של מעצבי פנים ולכל בעל מקצוע יש, באופן טבעי, את הטעם והכיוון העיצובי שלו. אז כיצד ניתן לבצע בחירה נכונה? ראשית כל, חשוב לבחון מיהו בעל המקצוע, כמה ניסיון יש לו בתחום וחשוב מכך – האם קיבלתם עליו המלצות.
מומלץ לראות מספר עבודות קודמות שלו בכדי לדעת האם הכיוון והחוש העיצובי שלו אכן תואם את שלכם.

הצעד השני – החלטה על התקציב. החלטת התקציב יכולה לחסוך הרבה עוגמת נפש והיא צריכה לכלול הן את התשלום למעצב הפנים והן את התשלום הכולל עבור העיצוב (ריהוט, פריטים עיצוביים, צביעת קירות וכדומה).

הצעד השלישי – בחירת רהיטי יוקרה. על מנת לחסוך כסף בטווח הארוך – חשוב להבין שרהיטי יוקרה יכולים לחסוך כספים רבים מכיוון שמדובר על רהיטים לא רק עם אימרה עיצובית ייחודית (הלא הם נבנים באופן ספציפי ומותאם אישית לפי בקשותיו של הלקוח) אלא גם עם חוזק משמעותי, כלומר, הם נוטים להחזיק זמן רב יותר וזאת מכיוון שהם נעשים מחומרי גלם ברמה גבוהה שלא משתמשים בהם לרוב במסגרת "ייצור רהיטים המוני".
לפרטים נוספים בנוגע לרהיטי יוקרה, ניתן להקליק על הקישור הבא: אודות רהיטים יוקרתיים ועשירים לבית ולנשמה.

צעד רביעי – פתרון חללים קטנים. חשוב להבין שכאשר מדובר על עיצוב חללים קטנים – בין אם בתים ובין אם חדרים, הרי שקיימת סבירות ובה ההוצאות יהיו גבוהות יותר בשל שבירת קירות, "משחקי צבעים" (מנורות מיוחדות, צביעת קירות ועוד), בחירת דלתות הזזה כפיתרון חכם ופרקטי להגדלת החלל וכדומה ובדיוק בשל כך חשוב לקחת את צעד מספר ארבע במלוא תשומת הלב.
לקריאה נוספת בקישור המצורף: אודות אפשרות דלתות פנים לעיצוב הבית.

צעד חמישי – סקיצות. כן, זה נשמע אמנם מעט "מובן מאליו" אך ללא סקיצות, לא באמת תוכלו להבין כיצד ביתכם יראה בתום התהליך.
רצוי מאוד שתכנסו לעובי הקורה, תבררו כיצד החדרים אמורים להיראות, אילו סגנונות עיצוב ישלטו בחדרי ביתכם (או רק בחדרים ספציפיים במידה ולא מדובר על עיצוב ושיפוץ כולל), האם הרהיטים שתרכשו לא יהיו רק יפים אלא גם פרקטים ורק לאחר כל אלו מומלץ לצאת לדרך כשאתם סבורים ובטוחים שאתם יודעים איזו מן דרך זו תהיה.

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...