חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
השירותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

השוואת מחירים ריהוט גן

ריהוט גן הנמצא כפריט מחייב בכל גינה או חצר הפך ממזמן לחלק מהנוף החוץ ביתי שלנו וזאת בשל העובדה כי יותר יותר אנשים המחפשים שינוי יעדיפו לקנות או להשכיר בית אשר יש ברשותו מרפסת, חצר או גינה . תמיד זה קורה כשהאביב מגיע , איתו מגיע גם הרצון לבלות בגינת הבית, לקבל אורחים בחצר הבית, כך שיוכלו ליהנות מהאוויר, מציוץ הציפורים וכמובן מעיצוב הגינה שעשיתם או ריהוט הגן שהשקעתם.

מזג האוויר בישראל מאפשר לנו התושבים ליהנות מהרבה ימים שמשיים למרות עונת החורף שגם בה ימי הגשם ממש מועטים, מצב כמו זה נותן לנו לנצל עד תום את הגינה וכמובן שבהתאם לכך עלינו לתכנן אותה נכון וכמובן בהתאמה לשאר בני הבית.

בעת תכנון בית החלומות שלנו עלינו לקחת כמה משתנים מראש כשאחד מהם הוא כמובן עיצוב הגינה, ראשית יש לבחון את גודל הגינה על מנת לדעת אילו רהיטים אנו נתאים לה, כמובן שלא כדאי ליצור עליה עומס עם כל מיני סוגי רהיטים כי אז כל האפקט של ישיבה בגינה והרגשת חופש יהפוך ללחוץ ואף הימנעות משהייה שם. לאחר מכן הגינה הינה חלק בלתי נפרד מהבית וכמו שאנו רוצים ליצור הרמוניה בין כל חלקי הבית הרי שהגינה זה חלק בלתי נפרד כך שריהוט הגן צריכים גם הם לתאום את ריהוט הבית .

לאחר מכן כדאי להבין מה הצרכים שלכם, האם תרצו פינות ישיבה ונוי או שמא תהיה זו גינה בה יוכלו  כל ילדי השכונה לשחק כדורגל.

ולכן כדאי לשים לב למרחב הגינה ולעצב בהתאם, יש להתחיל מהתקנת דשא סינטטי, למה סינטטי? עלויות המים במדינה גבוהות, דשא טבעי בחורף מצהיב ודורש טיפול מיוחד, לעומת זאת דשא סינטטי חוסך המון דאגות, אם משקיעים ובוחרים בדשא איכותי אפשר לשמר אותו לאורך שנים וכמובן הוא עמיד בפני מזג אוויר, לאחר מכן יש לדאוג להצללת המקומות בהם אנו נשב כמו מערכת ישיבה, נדנדה וכו'

חשוב להבין כי ריהוט גן אינו מדבר רק על מערכת הישיבה או שולחן האוכל קיימים עוד כל כך הרבה קטגוריות בתחום כך למשך מעולם לא חשבנו על תאורת גן, תרשו לנו להאיר את תשומת הלב ולהסביר כי תאורת גן הופכת לרוב את המקום לייחודי יותר ואכן גם עושה את הגינה יוקרתית יותר, ובנסוף גם הגינה כמו הבית זקוקה לאקססוריז כמו כדי ראטן או חרס (בהתאם לסוג חומר הריהוט שנבחר) או מוביילים למיניהם, אדניות ועוד. 

כמו שציינו כבר בהתחלה חשוב ליצור הרמוניה בין פנים הבית לחוץ ונעשה זאת כמובן על ידי בחירת סוג החומר של ריהוט הגן, אם הבית שלנו בסגנון כפרי הרי שריהוט גן מעץ יתאים לנו יותר ואם הלכנו על סגנון מודרני או הייטקיסטי ריהוט גן מראטן ישתלב הרבה יותר טוב , כאמור, נקודת פתיחה טובה תהיה לבחור מראש בחומרים המותאמים לשאר חלקי הבית. ריהוט הגן הממוקם בחוץ חשוף לכל תנאי מזג האוויר אם בעונת החורף או בעונת הקיץ על כן כדאי לכסות את הריהוט במידת האפשר, ובכל זמן אשר לא נעשה בו שימוש הן בשעות היום להגנה מהשמש הישירה, והן בשעות הלילה להגנה מלחות ומרטיבות. הבדלי הטמפרטורה והמעברים בין היום והלילה גם הם עלולים להזיק לחומר לאורך זמן, ועל כן מומלץ להקפיד על הכיסויים. עצה נוספת היא להעמיד את הריהוט באופן קבוע במקום שיש בו צל, לדאוג להסיר ממנו אבק באופן קבוע, לשטוף אותו במידת הניתן ולכבס את הבדים במידה ומדובר בריפוד.

  
שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...